Piegāde un apmaksa

Saņemot pasūtījumu foto-druka.lv, mūsu operators: sazināsies ar Jums, sagatavos pasūtījumu, sagatavos priekšapmaksas rēķinu, kuru nosūtīs apmaksai uz norādīto e-pastu.

Lūdzam preču apmaksu veikt TIKAI pēc tam, kad ar Jums būs sazinājies operators un JŪS būsiet saņēmis e-pastā priekšapmaksas rēķinu.

Skaidras naudas norēķins

Pasūtījumu var apmaksāt arī skaidrā naudā, saņemot savu sūtījumu uz vietas fotosalonā.  Rūpīgi aizpildiet visus pirkuma noformēšanai prasītos datus, lai mēs varētu sastādīt rēķinu. Veicot apmaksu, lūdzam norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina apmaksas uzņēmuma bankas kontā.

Piegāde

Pasūtījuma izņemšana personīgi fotosalonā ir BEZ MAKSAS, atbilstoši darba laikam.

Foto-druka.lv piedāvā Jums vairākus pasūtījuma piegādes veidus, atkarībā no Jūsu dzīvesvietas un ērtībām – Omniva pakomātos, Latvijas Pastā vai ar Express pasta kurjera starpniecību.

Pēc tam, kad  operators Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Piegāde notiek 1-2 darba dienu laikā.

Piegādes veids

Saņem fotosalonā – bez maksas (Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 11A)

Saņem pasūtījumu mājās €4,49

Piegādāsim uz tuvāko Latvijas Pasta nodaļu €2,49

Saņem Omniva pakomātā €3,49